Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

kurallar,öneriler,duyurular,kinesis,psikokinezi,kinezi,telekinezi,lucid,rüya,astral seyahat

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucid nedir?

2 posters
YazarMesaj
Amansız
Admin
Admin
Amansız

Lucid nedir? Empty
MesajKonu: Lucid nedir?   Lucid nedir? I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 11:52 am

Lucid nedir? Dream-art
Lucid dreaming, türkçe çevirisiyle açık rüya, bilinçli olarak rüyaları kontrol etmek ve yönetmek demek oluyor.
1. Emin ol.Lucide geçerken farklı varlıklar görebilirsin.(Cin vs.)
2-Bağımlılık yaratabilir.
3-Eğer bu dediklerimi kabul ediyorsanız nasıl geçeceğimizi anlatayım.
4-Öncelikle bu işe gönülden inanmalıyız.Ama fasafiso değil gerçekten kalbimizden inanmalıyız.
5-Aklın hep lucidde olmalıdır.
6-Lucidi unutursan lucid yapamassın.
7-Şimdi tam şuanda rüya görüyor olabilirsin.Azda olsa böyle bir ihtimal var.Bunun için sürekli "Ben rüyadamıyım"telkinini vermelisiniz kendinize.(Düşünmelisiniz).
8-Bir rüya günlüğü tutun.Veya Notdefterine de yazabilirsiniz.Kaydetmeniz lazım tabiki.Böylece rüyalarınızı hatırlamaya ve rüyada olduğunuzun farkına varmaya başlayacaksınız.
9-Açık rüyaya en iyi yarı uykulu halde girebilirsiniz.
10-Hergece açık rüya göreceğinize odaklanın.Bunu stres etmeyin.
11-Kendinize bir renk veya müzik belirleyin hep lucidi hatırlatsın.
12-Güç Sizde!
Kaynak:Beynim
bassy_altan
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Lucid nedir? Empty
MesajKonu: Geri: Lucid nedir?   Lucid nedir? I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 2:58 pm

lucid ne işe yarar nasıl bişeydir kendi tecrübelerime dayanarak bir kaç cümle yazıyım..öncelikle lucid sizin yarattığınız hayal ettiğiniz sizin istediklerinizin bulunduğu evrene giriş kapınızdır...o evrende hayalini ettiğiniz insanlar varlıklar evler ağaçlar ......yani istediğiniz herşeyin sahibi olursunuz...mesela ben bi kere filmde gördüğüm korkunç bi yaratığı hayal ettim ve zıplayarak uyandım yani herşey gerçek gibiydi..lucidin bağımlılık yapmasının en önemli sebebide budur yani gerçekçidir ve bu sıkıcı hayattan çok farklıdır....bir kere lucid rüya gören kimse devamlı görmek ister hiç uyanmamamak ister...buda bazı rahatsızlıklara yolaçabilir uyku düzeninde bozulma hep uyuma isteği gibi...o yüzden lucid rüya yapmaya başlıcaksanız çok üzerine düşmemelisiniz..
Amansız
Admin
Admin
Amansız

Lucid nedir? Empty
MesajKonu: Geri: Lucid nedir?   Lucid nedir? I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 3:09 pm

iradeniz kuvvetliyse deneyin
Amansız
Admin
Admin
Amansız

Lucid nedir? Empty
MesajKonu: Geri: Lucid nedir?   Lucid nedir? I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 3:38 pm

sende rüyanda herşeyi kontrol edeceğim de herşeyi kontrol etmeyi kontrol etmeyi dene

Lucid nedir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucid rüya hakkında uzman görüşü