Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

kurallar,öneriler,duyurular,kinesis,psikokinezi,kinezi,telekinezi,lucid,rüya,astral seyahat

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

(Ortak)Rüya Günlüğü

YazarMesaj
Amansız
Admin
Admin
Amansız

(Ortak)Rüya Günlüğü Empty
MesajKonu: (Ortak)Rüya Günlüğü   (Ortak)Rüya Günlüğü I_icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 11:19 am

Evet arkadaşlar burda gördüğümüz rüyalarımızı isteğimize göre paylaşabiliriz.
Açılışı ben yapayım cheers
Tarih:20 Mart 2009
Rüyamda babama birlikte tramvaya binmiştik.Ben indim babam inmedi.Altınolukta indim.Bazı arkadaşlarım vardı Saminin elinde kumanda vardı.Sonra eski okul arkadaşım berkantı gördüm.Berkant iki taneydi.Öndeki olan ile konuştum sol gözü tamamen sola bakıyor sağ gözü ise sabit.Beni görmüyor ve duymuyor sonra rüyamın farkında olduğunu söyledim söyler söylemez uyandım.
Tarih:21 Mart 2009
İlk önce din öğretmeni arapça ödev verdi.2.rüyamda ise aniden misafirler geldi ve ben orta odaya saklanmaya gittiğimde kapıdan içeri misafirin oğlu ve Kaan geldi.3.Rüyamda babaannemlerdeyken Kaan ileriye doğru koştu ben onu yakalamaya giderken köpek çıktı karşıma geri öndüm.Babaannem birşeyler söyledi.4. ve son rüyamda çok kısaydı birsürü tanımadığım kişi yüzerken boğulma tehlikesi geçirdi ve karakola gitti.Sonra evimizin salonda babam dedem Barış mançonun şarkıları pek tutulmuyor dedi.

(Ortak)Rüya Günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucid rüya hakkında uzman görüşü