Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

kurallar,öneriler,duyurular,kinesis,psikokinezi,kinezi,telekinezi,lucid,rüya,astral seyahat

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NASIL YAPABİLİRİM

2 posters
YazarMesaj
bassy_altan
Genel Moderatör
Genel Moderatör

NASIL YAPABİLİRİM Empty
MesajKonu: NASIL YAPABİLİRİM   NASIL YAPABİLİRİM I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 2:42 pm

Astral seyehati nasıl yapabiliriz işte en önemli soruna geldik...ben ilk astral deyemimi nasıl yaptım,ilk önce onu anlatmak istiyorum daha sonra diğer yöntemleride yazarım..
Astral seyehatte bana göre 2 önemli nokta var 1.si inanmak 2.si hissetmek...Ben ilk deneyimimde kendimi astral seyehat yapacağıma o kadar çok inandırdımki sanki yapmamak imkansiz birşeydi herkez kolayca yapabilecekti,bu telkini tekrar tekrar kendime verdim tekrarladım ve ruhen astral seyehat yapmaya hazırdım artık..Gece yatmadan bir duş alarak iyice rahatlamamı ve kafamın içini boşaltmamı sağladım...10 dk kadar meditasyon yaptım.ondakika gözlerimi kapattım ve hiçbirşey düşünmedim,ve hatta hiçbirşey düşünmemem gerektiğini bile düşünmedim ve bu meditasyonla inanılmaz rahatlatıcı herkeze öneriyorum..Daha sonra sırt üstü yatağa uzandım 1 dk kadar tavana baktım gözlerimi kapatarak o baktığım noktaya çok yakın oldugumu vücudumun havalandığını ve dönüp arkama baktığımda yatakla aramda 1 2 metre fark olduğunu hissetmeye çalıştım...İlk başlarda zordu ama daha sonra beynimi havada olduğuma inandırdım...ve inandırdığım andada birden yukarı fırladım..Dönüp arkadama baktığımda vücudumdan 1 2 metre yukarıdaydım ve burnum odamın tavanına değmek üzereydi..O an o kadar heyecanlanmışım ki birden dikkatimi dağıtarak vücuduma geri cekildim muhteşem bir duyguydu..
Amansız
Admin
Admin
Amansız

NASIL YAPABİLİRİM Empty
MesajKonu: Geri: NASIL YAPABİLİRİM   NASIL YAPABİLİRİM I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 2:58 pm

Meditasyonun adını söyler misin?
bassy_altan
Genel Moderatör
Genel Moderatör

NASIL YAPABİLİRİM Empty
MesajKonu: Geri: NASIL YAPABİLİRİM   NASIL YAPABİLİRİM I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 3:01 pm

Amansız demiş ki:
Meditasyonun adını söyler misin?
bu meditasyonun bir adı yok kendim buldum sırtüstü yatıyoruz gözlerimizi kapatarak 10 dk boyunca hiçbirşey düşünmüyoruz ve hatta hiçbirşey düşünmememiz gerektiğini bile düşünmüyoruz sadece boşluğu izliyoruz...denedikten sonra beyninizin nasıl boşaldığını ve nasıl rahatladığınızı görceksiniz...
Amansız
Admin
Admin
Amansız

NASIL YAPABİLİRİM Empty
MesajKonu: Geri: NASIL YAPABİLİRİM   NASIL YAPABİLİRİM I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 3:11 pm

saol sen nereye gidebildin en fazla (astral seyahatta?)
bassy_altan
Genel Moderatör
Genel Moderatör

NASIL YAPABİLİRİM Empty
MesajKonu: Geri: NASIL YAPABİLİRİM   NASIL YAPABİLİRİM I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:15 pm

bir kere evden 8 9 km kdar uzaklaştım köye gittim ama yanımda birisi daha vardı sanırım uzaklaşırken dikkatimi dağıttım o yanımdakide lucid rüyada hayalmde oluşturdugum birisiydi...ama odamda evin cevresinde filan bol bol dolaşıyorum..
Amansız
Admin
Admin
Amansız

NASIL YAPABİLİRİM Empty
MesajKonu: Geri: NASIL YAPABİLİRİM   NASIL YAPABİLİRİM I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:19 pm

güzel bu arada bişi dicem konuyla alakasız olcak ama:paylaşım yapcaksan alıntı yapmamaya özen göster google botları sitemize değer vermez o yüzden tanınmayız bende artık dikkat edicem şimdiden teşekkür ederim cheers
bassy_altan
Genel Moderatör
Genel Moderatör

NASIL YAPABİLİRİM Empty
MesajKonu: Geri: NASIL YAPABİLİRİM   NASIL YAPABİLİRİM I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:21 pm

peki Surprised ...bu arada biraz daha reklam yapmamız lazım Very Happy
Amansız
Admin
Admin
Amansız

NASIL YAPABİLİRİM Empty
MesajKonu: Geri: NASIL YAPABİLİRİM   NASIL YAPABİLİRİM I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:22 pm

evet reklamı arttırcam bende bikaç işim var halletikten sonra reklam yapcam
bassy_altan
Genel Moderatör
Genel Moderatör

NASIL YAPABİLİRİM Empty
MesajKonu: Geri: NASIL YAPABİLİRİM   NASIL YAPABİLİRİM I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:22 pm

tamam..ilk reklam yapacağın yeri biliyosun anladın sen Twisted Evil
Amansız
Admin
Admin
Amansız

NASIL YAPABİLİRİM Empty
MesajKonu: Geri: NASIL YAPABİLİRİM   NASIL YAPABİLİRİM I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:25 pm

bassy_altan demiş ki:
tamam..ilk reklam yapacağın yeri biliyosun anladın sen Twisted Evil
anladım sanırım Like a Star @ heaven

NASIL YAPABİLİRİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Moderatörlerin yetkileri ve nasıl kullanabilecekleri(Soru-Cevap)